Değişim / İade Şartları

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan iç giyim ürünleri, mayo, bikini vb. ürünlerin iadesi sağlık ve hijyenin nedenlerden dolayı iade işlemi söz konusu değildir.

Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

İade veya değişim talebiyle Cokseksi.com’a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafımıza aittir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade veya değişime konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ve imzalayarak aynı kargo firması aracılığıyla, kargo ücreti ödemeden, alıcı ödemeli olarak, tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.)

İade Adresi: Erman Ağır İnternet Teknolojileri ve Dijital Hizmetler
Emniyetevler Mah. Yamaç Sk. No:1/3 Kağıthane/İstanbul

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Değişim talebi ile ürünü 14 günlük değişim süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak, ürünün stoklarımızda bulunması durumunda, birebir değişimi yapılarak adresinize gönderilir. Ürünün tedarikçi firma stoklarında da mevcut olmaması durumunda, siparişiniz iptal edilerek ücret iadesi gerçekleştirilir veya sizin onayınızın ardından muadili veya benzeri bir ürün ile değişimi yapılarak tarafınıza gönderilir.

Kusurlu ürün değişim veya iade talebinde; kusur hakkında bilgilendirme notunu da iade formunda belirtmeniz rica olunur. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İç giyim ürünleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.